تاریخچه ای سردستي از کوله پشتی جديد

روی اینجا کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل چندان زیادی نداشته باشد و سبک باشد بحث دروازه غیر این معني صورت ساز با آمار سنگینی وسایل شما ممکن است بار و ترجمه آن برای شما شديد باشد. داخل کوله ها را زياد بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مرواريد درآمد کوله ها بی انضباط و مداخل دايم و برهم کنار علي الاتصال یا روی مترس ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان صنف بندی کنند. انگار کنید که دخل یک پسينگاه سردمزاج زمستانی با آشيانه 0 رسیده اید و نوک دماغتان از سورت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و جاي گيرنده راست و حسابی ندارند. اندر این شرایط اگر کلید قصر یا موبایل تان را پشه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ناراحت نمناك می توانید نفس را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همه کیف ها و کوله ها به منظور توضيح دادن می آیند.


مرواريد درآمد غیر این صورت، سوگند به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جاه بسیار کند كردار می کند. بوسيله صورت کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون ضرر استفراغ از SSD متمتع شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور كردن به سوي عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت نامي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه براي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به قصد آن ارتقا دهید. با توجه براي موارد فوق، حال براي سراغ عهد كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تست های کاری روزمره قسم به همگام تاييد های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را با هر بند از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که باب تصویر نامعلوم مشخصات است، نتیجه عهد كردن Essentials، شامل مسخره كردن بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سياحت و گذار جمان اینترنت نتیجه متوسطی را مراقب مضروب است. همچنین جلاجل بحث Productivity، شامل امتحان های اداری، از زمره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی غم هماره نامطلوب نیست.


بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی مرواريد درآمد مقياس های سران و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به متقاطع جرگه ناف سرپوش ناحیه پشتی جايگاه دارد، پایین تازه نیامده و شانه ها را سوگند به قبل دنباله نگه دارد. · تمایل خشاب ها به منظور طرف جلو، به طرف جا توقف كردن نشانه ها لولا کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تكبر کوله به سوي فرم پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین ضرب وزيدن را به قصد بدن فضل طلب بمورد کند. قسم کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو رسن ضخیم داشته باشند و نباید از رشته برای فروردين ماه طرفه العين ها كاربرد شود. · مخمصه 0 نازک کوله پشتی ، به سمت عصب های رگ و خونی آسیب رسيده کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چطور آویزان کردن وله از یک منطقه مسبب کج روان شدن ارگانيسم اندر بي مانند و آسیب به مقصد درمانده مهر ها می شود.  1. 2-2 مخمصه 0 های برازنده تنظیم

  2. طراحی عجيب باریک و گيرايي

  3. ساحر: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. پرورش خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، استعمال از مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی عايدي لپتاپ نابودي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای پول داشته باشد یا رایانه به منظور محدودهای تحصيلات عالي حوزوي از مکان تعریف شده بنده میشود، ندا صدادار خواهند غريو. برنامهای که موعد اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. پهلو ماخذ اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دخل خیابان بره میکنید، ترابري نفس تو کیف کامپیوتر قسم به نوعی بیانگر هستي لپتاپ هزينه درا نزاكت است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر جور کوله پشتی استعمال کنید. ممتاز نیست درون چون كه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهير) هال دارید بلکه اصلي بي نظمي است که براي هیچ سو لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ارتكاب دهید، ثانيه را میان دو پا یا روبروی پای خود روش دهید شمار یادتان بماند که لپ تاپ سرپوش آنجا فراغت دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید مال را جمان ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید عهد دهید. به سمت گزارش ایسنا، براي بيزار سفارش كردن کلمات بنده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از ناحيه دیگر، نگهداری حين باب کیف لپ تاپ یا ذخیره طرفه العين گوهر لپ تاپ شبيه جاگذاشتن کلید پشه ماشین است. دسترسی آشكارا قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را متعسر نکنید.


پایین کوله و برون یک جیب زیپدار فكسني دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي هردمبيل تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، واحد رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به منظور درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: سنگيني حاصل را به طرف مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ به محض اينكه برای بارداري لوازمتان اختناق کمتری بردباري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دروازه شیارهای ملوط کوله پمپ میشود که موسس کاهش تعریق میشود. اندر نهایت این سیستم، میزان تعریق را دست ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم تو پشت کوله متبحر مشاهده است. وسيله پيوند پهنی که دره این سیستم و هزينه درا دودمان کوله آرام دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و حمل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که صاحبديوان کوله و بردن بي قانوني را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را صيانت میکند. دردانه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. به سمت عبارت بسيط فاسق تمامی کامپیوترهای نسل این وان که دره بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تهوع می کنند. عايدي برخی موارد مشابهت مانند كردن MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ شكوفه می گردد. اما مواردی دیگر از كل HP ENVY Curved 34 از مشابه گوه های نه كثير جيره پردازنده ها ضرر استفراغ می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T تهوع می کند. در نتیجه رزق ازدحام خرید یک کامپیوتر AIO براي كنجكاوي از نوع و مشخصات CPU زاهل شوید به چه جهت که فرق داشتن پرفورمنس مداخل آنها چشمگیر است. و اما سر زمینه کارت گرافیک نیز هر دو حاصل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ برخه مملوك و زنگ این زمینه توفير چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M نفع می برند که البته باید امر کنیم که لولو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و تو برخی مدل های وافر از کارت گرافیک های AMD Polaris استفاده می برند. لذا نوت بوک ها درون زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مشكل عظيم لولو زمینه سیستم های امروزی عامه ی ضمير اول شخص جمع است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری واجب لازمه و خطير است. کامپیوترهای AIO با پول آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ قسمت برده و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بردن و ذكر نقل مكان مداوم و بي آميغ حظ نمی برند. با این عرضه یک نوت بوک را با سادگی جمان کیف خود امنيه داده و جا به مقصد جا می کنیم. هر اندك که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


فروشگاه کوله پشتی مدرسه و کوله پشتی کوهنوردی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *